Zespół PROJEKT Grzegorz Piankowski

GRZEGORZ

Imię i nazwisko: Grzegorz Piankowski
Branża: konstrukcja
e-mail: projekt@piankowski.eu
kom: +48 604-254-089

DYJO

Imię i nazwisko: Adrian Bielecki
Branża: konstrukcja
e-mail: biuro@piankowski.eu
kom: +48 600-278-946

AREK

Imię i nazwisko: Arkadiusz Bis
Branża: konstrukcja
e-mail: arkadiusz@piankowski.eu
kom: +48 600-278-946

MONIKA

Imię i nazwisko: Monika Boryczko
Branża: konstrukcja
e-mail: monika@piankowski.eu
kom: +48 600-278-946

ANGELIKA

Imię i nazwisko: Angelika Borzewska
Branża: architektura
e-mail: angelika@piankowski.eu
kom: +48 58 351 38 14

SZYMON

Imię i nazwisko: Szymon Żmijewski
Branża: konstrukcja
e-mail: szymon@piankowski.eu
kom: +48 600-278-946

MAGDA2

Imię i nazwisko: Magdalena Robaczewska
Branża: konstrukcja
e-mail: magdalena@piankowski.eu
kom: +48 600-278-946

DAWID

Imię i nazwisko: Dawid Staszyński
Branża: konstrukcja
e-mail: dawid@piankowski.eu
kom: +48 600-278-946