Firma PROJEKT istnieje od 1998 roku, tworzy ją grupa wyspecjalizowanych inżynierów konstruktorów z bogatym doświadczeniem projektowym. Zajmujemy się projektowaniem konstrukcyjnym, opartym na zaawansowanych procesach obliczeniowych i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.

Potrzebujemy do swojego zespołu osobę na stanowisko Asystent projektanta.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i wykonywanie dokumentacji projektowej pod nadzorem konstruktora.
  • Wykonywanie projektów technicznych wraz z obliczeniami statystycznymi i zestawieniami elementów.
  • Współudział w wizytach na budowach.
  • Wykonywanie projektów przy pomocy oprogramowania CAD.
  • Modelowanie konstrukcji, opracowywanie rysunków, tworzenie założeń projektowych.
  • Prace związane z wydawaniem dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UOP.
  • Możliwość praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych.
  • Pracę w zgranym zespole w przyjacielskiej atmosferze.
  • Zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji na rynku polskim, jak i zagranicznym oraz różnorodny charakter projektów.
  • Elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • Mile widziani studenci na kierunku budownictwo (od 3 roku) lub osoby po studiach na kierunku budownictwo.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość programu AUTOCAD, ROBOT, REVIT.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  PROJEKT Grzegorz Piankowski , ul. 30 Stycznia 43, 83-110 Tczew. tel. +48-600-278-946, email: projekt@piankowski.eu.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia rekrutacji.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne.
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.