Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:


Architekt

Miejsce pracy: Tczew

Jesteś architektem i nie boisz się wyzwań? Jesteś kreatywny?Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania „tak”, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Poszukujemy osoby:
ambitnej, zadaniowej, odpowiedzialnej, gotowej się stale uczyć, otwartej i komunikatywnej, wychodzącej z inicjatywą, ze znajomością oprogramowania branży architektonicznej.

Do Twoich obowiązków będą należały: tworzenie koncepcji budynków, prowadzenie i koordynowanie procesu przygotowania inwestycji od koncepcji do pozwolenia na budowę, wykonywanie projektów budowlanych i wizualizacji

Co możemy Ci zaoferować:
Ambitną, pełną autentycznych i rozwojowych wyzwań pracę, do której będziesz przychodził z przyjemnością i motywacją, realny wpływ na działanie firmy, szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym, partnerskie traktowanie, autentyczne wsparcie, cele, dzięki którym będziesz mógł się rozwijać, uczyć, osiągać więcej;elastyczne godziny pracy, stałą pensję oraz premię uznaniowąstabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę możliwość pracy na nowoczesnym oprogramowaniu realizacja różnorodnych projektów obiektów przemysłowych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej w Polsce i za granicą.

prześlij swoją aplikację na:
projekt@piankowski.eu